window.smartlook||(function(d) { var o=smartlook=function(){ o.api.push(arguments)},h=d.getElementsByTagName('head')[0]; var c=d.createElement('script');o.api=new Array();c.async=true;c.type='text/javascript'; c.charset='utf-8';c.src='https://rec.smartlook.com/recorder.js';h.appendChild(c); })(document); smartlook('init', 'e9e315f397629de28a1089dc9c8427441c3831ba'); nager (noscript) -->
×
EN
Superior Çift Kişilik/Yataklı Oda (kanepeli ) -Fransız Balkonlu

Üst katta yer almaktadır. Tavan yüksekliği 5 metreye varan ferah, klasik laura ashley karyolalı , büyük yataklı ( 1.60x2.00) , cumbalı fransız balkonlu keyifli odalarımızdandır.

Cumbasından alaçatı sokak manzalıdır.

Bu odamızdan iki tane mevcutur. Bir odamızda iki tek kişilik yatak bitişik durmaktadır. istenirse iki ayrı yatak olarak ayırabiliriz.

- En fazla 3 kişi kişi kalabilir.3. kişi cumbanın içinde bulunan sedirde yatabilmektedir.

- Oda Genişliği (yaklaşık) : 22 metre kare

Foto Galeri
Oda Özellikleri

Yüksek ahşap tavan, cumba, cumbada divan, Fransız balkon, Alaçatı taşından duvarlar, televizyon, uydu kanalları, tv de İpod yuvası, ücretsiz İnternet, odadan kumandalı merkezi klima, ısıcam konfor pencereler, ayna, masa, minibar, para kasası, aynalı dolap, perdeler, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, terlik, yağmurlama duş, havlu, havuz havlusu, her gün oda temizliği, otel bünyesinde ütü imkanı, uyandırma servisi, duman dedektörü, otelimiz bünyesinde, merkezi su arıtma sistemi, su deposu ve jenaratör mevcuttur. Odalarımızda sigara içilmez.