window.smartlook||(function(d) { var o=smartlook=function(){ o.api.push(arguments)},h=d.getElementsByTagName('head')[0]; var c=d.createElement('script');o.api=new Array();c.async=true;c.type='text/javascript'; c.charset='utf-8';c.src='https://rec.smartlook.com/recorder.js';h.appendChild(c); })(document); smartlook('init', 'e9e315f397629de28a1089dc9c8427441c3831ba'); nager (noscript) -->
×
EN
Çift Kişilik Oda

Keyifli şirin alaçatı taşından yapma duvarları olan odamızdan iki tane vardır. Bu odalar giriş katında yer almakta olup bir tanesi Alaçatı sokak manzaralı, diğeri de bahçemizde yer alan nar ağacını görmektedir. Odalardan müsait olanı konuklarımıza verilmektedir. Odamızda iki kişi kalabilmekte olup oda büyüklüğü 18 metre karedir.

Foto Galeri
Oda Özellikleri

Alaçatı taşından duvarlar, televizyon, uydu kanalları, tv de İpod yuvası, ücretsiz İnternet, odadan kumandalı merkezi klima, ısıcam konfor pencereler, ayna, masa, minibar, para kasası, aynalı dolap, perdeler, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, terlik, yağmurlama duş, havlu, havuz havlusu, her gün oda temizliği, otel bünyesinde ütü imkanı, uyandırma servisi, duman dedektörü, otelimiz bünyesinde, merkezi su arıtma sistemi, su deposu ve jenaratör mevcuttur. Odalarımızda sigara içilmez.