window.smartlook||(function(d) { var o=smartlook=function(){ o.api.push(arguments)},h=d.getElementsByTagName('head')[0]; var c=d.createElement('script');o.api=new Array();c.async=true;c.type='text/javascript'; c.charset='utf-8';c.src='https://rec.smartlook.com/recorder.js';h.appendChild(c); })(document); smartlook('init', 'e9e315f397629de28a1089dc9c8427441c3831ba'); nager (noscript) -->
×
EN
Superior Cumbalı Çift Kişilik Oda - Cadde Manzaralı

Açıklama ( Türkçe ) :Odamız ferah, cumbalı , Alaçatı sokak manzaralıdır üst katta yer almaktadır.

Alaçatı taşından yapılmış duvarları olan odamızda 1 geniş çift kişilik yatak mevcuttur.

Oda üç kişilik kullanıma uygundur. Üçüncü kişi için cumba içinde bulunan divan yatak olarak kullanılmaktadır. Oda büyüklüğü 25 metre karedir.

Foto Galeri
Oda Özellikleri

Yüksek ahşap tavan, cumba, cumbada divan, Alaçatı taşından duvarlar, televizyon, uydu kanalları, tv de İpod yuvası, ücretsiz İnternet, odadan kumandalı merkezi klima, ısıcam konfor pencereler, ayna, masa, minibar, para kasası, aynalı dolap, perdeler, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, terlik, yağmurlama duş, havlu, havuz havlusu, her gün oda temizliği, otel bünyesinde ütü imkanı, uyandırma servisi, duman dedektörü, otelimiz bünyesinde, merkezi su arıtma sistemi, su deposu ve jenaratör mevcuttur. Odalarımızda sigara içilmez.