window.smartlook||(function(d) { var o=smartlook=function(){ o.api.push(arguments)},h=d.getElementsByTagName('head')[0]; var c=d.createElement('script');o.api=new Array();c.async=true;c.type='text/javascript'; c.charset='utf-8';c.src='https://rec.smartlook.com/recorder.js';h.appendChild(c); })(document); smartlook('init', 'e9e315f397629de28a1089dc9c8427441c3831ba'); nager (noscript) -->
×
EN
Superior Queen Çift Kişilik Cumbalı ve Yataklı Kanepeli Oda

Odamız ferah, geniş, iki cumbalı , havuz ve bahçe manzaralıdır. ikinci katta yer almaktadır.

Alaçatı taşından yapılmış duvarları olan odamızda 1 geniş çift kişilik yatak mevcuttur.

Oda üç kişilik kullanıma uygundur. Üçüncü kişi için cumba içinde bulunan divan yatak olarak kullanılmaktadır. Oda büyüklüğü 25 metre karedir.

Foto Galeri
Oda Özellikleri

Yüksek ahşap tavan, iki ayrı cumba, cumbada divan, cumbada masa ve sandalye, Alaçatı taşından duvarlar, televizyon, uydu kanalları, tv de İpod yuvası, ücretsiz İnternet, odadan kumandalı merkezi klima, ısıcam konfor pencereler, ayna, masa, minibar, para kasası, aynalıdolap, perdeler, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, terlik, yağmurlama duş, havlu, havuz havlusu, her gün oda temizliği, otel bünyesinde ütü imkanı, uyandırma servisi, duman dedektörü, otelimiz bünyesinde, merkezi su arıtma sistemi, su deposu ve jenaratör mevcuttur. Odalarımızda sigara içilmez.